سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧

                                     صفحه اصلي       معرفي شهرستان      معرفي شبكه       گالري تصاوير      تماس با ما       روابط عمومي       نظرات و پيشنهادات

منو اصلی
سايت هاي مرتبط

   چاپ        ارسال به دوست

در سالن جلسات فرماندار برگزار شد

کارگروه سلامت وامنیت غذایی شهرستان فامنین

 

اولین جلسه کارگروه سلامت وامنیت غذایی شهرستان فامنین در سال جدید با حضور فرماندار محترم ، دکتر معصومی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ومهندس حق جو دبیر کارگروه سلامت و امنیت غذایی  دانشگاه علوم پزشکی همدان ، مدیریت شبکه بهداشت ودرمان ودیگر اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید. 

در این جلسه بعد از تلاوت کلام الله مجید دکتر مهدی دیناری مدیریت شبکه بهداشت ودرمان شهرستان فامنین ضمن عرض خوش آمد گویی به دکتر معصومی و مهندس حق جو مسئولین شهرستان از حضورهمه آنان تقدیر وتشکر کرد وی همچنین به عملکرد بسیار خوب فوریت ها پزشکی شهرستان اشاره نمود و با بوجود آمدن بسترهای مناسب میتوان از خدمات بهتری نیز به شهروندان ارائه نمود .

دکتر معصومی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی داشگاه علوم پزشکی که میهمان ویژه کارگروه بود افزود: با ساخت ساختمان جدید اورژانس و مرکز پیام شهرستان فامنین مشکل استیجاری بودن رفع خواهد شد و همچنین احداث پایگاه جدید در محور ازادراه کربلا پایگاه های شهرستان فامنین از 3 پایگاه به 4 پایگاه ارتقا پیدا خواهد کرد .

دکتر معصومی اظهار داشت با پیگیری ها مرکز مدیریت حوادث و نمایندگان مجلس شورای اسلامی شهرستان همدان و فامنین درصدد تحویل هرچه زود تر آمبولانس های جدید برای شهرستان مباشیم تا مشکل آمبولانس در فوریت های شهرستان و بیمارستان حل شود. ایشان نیز از خریداری تجهیزات پیشرفته خبر داد که در اینده نزدیک تحویل شهرستان خواهد شد.

وی گفت : فوریت های پزشکی شهرستان  فامنین از مراکز نمونه در سظح استان بوده است که از زمان تاسیس آن پیشرفت بسیاری در همه زمینه داشته است که این امر بخاطر مدیریت و پرسنل این مرکز است که جای تقدیر دارد.

مهندس حق جو دبیرکارگروه سلامت و امنیت غذایی استان نیز در این جلسه به اهمیت این کارگروه اشاره کرد و گفت: تصمیم گیری در این کارگروه نقش بسزایی در ارتقا سلامت دارد.

مهندس حق جو معاون اجرایی معاونت اجتماعی دانشگاه افزود از زمان شروع به کار این معاونت در سطح دانشگاه و همچنین دستگاه های تابعه پیشرفت قابل قبولی در زمینه های مربوطه همچون خیرین سلامت داشته است

فرماندار شهرستان فامنین مهندس شمائی از حضور دکتر معصومی تشکر نمود و افزود : پیگیری ساخت مرکز فوریت های پزشکی شهرستان باید سریعا انجام پذیرذ تا مشکلات این مرکز کاسته شود ، وی همچنین در این جلسه موضوع پروانه و تملک زمین این مرکز را بصورت تلفنی پیگیر و دکتر معصومی را در جریان قرار داد .

 دانلود فايل : New_folder.rar ( 256KB )


١٨:٢٦ - پنج شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٦٦٩٨٦    /    تعداد نمایش : ٢٧٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
                              ارتباط با ریاست       واحد فن آوری اطلاعات      مراکز بهداشتی شهرستان       شماره تلفن ها      نقشه سایت       تماس با ما