سه شنبه ٠١ آبان ١٣٩٧

                                     صفحه اصلي       معرفي شهرستان      معرفي شبكه       گالري تصاوير      تماس با ما       روابط عمومي       نظرات و پيشنهادات

منو اصلی
سايت هاي مرتبط

   چاپ        ارسال به دوست

حضور معاون توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه و هیئت همراه در فامنین

بازدید معاون توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه از پروژه های شبکه بهداشت و درمان فامنین

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان فامنین ،مهندس بهروز رحیمی معاون توسعه مدیریت ومنابع  به همراه جمعی ازمسئولین ستادی و فنی دانشگاه علوم پزشکی همدان  و مدیر شبکه فامنین از روند ساخت پروژه های عمرانی از جمله بساختمان مراکزجامع سلامت شهری فامنین بازدیدو ازنزدیک درجریان پیشرفت فیزیکی این پروژه ها قرارگرفت.

وی همچنین از زمین اهدا شده توسط خیرین برای ساخت فوریت های پزشکی شهرستان و  زمین اهدا شده درجوار خانه بهداشت ماماهان بازدبد نمود. 

در ادامه نیز از نزذیک از پخش های مختلف شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امام حسن مجتبی (غ) بازدید و با پرسنل دیدار و گفتگو کرد .

در پایان نیز جلسه جمع بندی با حضور کلیه مسولین در سالن جلسات بیمارستان برگزار شد و اعضا با ارایه گزارش خود مهندس رحیمی معاون توسعه مدیریت ومنابع را شرایط و عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان فامنین مطلع نموند و مهندس رحیمی نیز در پایان از عملکرد مدیریت و پرسنل شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امام حسن(ع) فامنین ابراز رضایت نموده و ار انها تقدیر کرد.


٢٠:٤٣ - چهارشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٥٧١٦٤    /    تعداد نمایش : ١٩٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
                              ارتباط با ریاست       واحد فن آوری اطلاعات      مراکز بهداشتی شهرستان       شماره تلفن ها      نقشه سایت       تماس با ما