دوشنبه ٢٥ تير ١٣٩٧

                                     صفحه اصلي       معرفي شهرستان      معرفي شبكه       گالري تصاوير      تماس با ما       روابط عمومي       نظرات و پيشنهادات

منو اصلی
سايت هاي مرتبط

   چاپ        ارسال به دوست

در سالن شهید عبدی آموزش و پرورش شهرستان فامنین برگزار شد

برگزاری همایش سفیران سلامت دانش آموزی

در این همایش که با برنامه ریزی واحد سلامت جوانان ، نوجوانان و مدارس و واحد آموزش سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان فامنین  در سالن اجتماعات شهید عبدی آموزش و پرورش برگزار شد دکتر دیناری مدیرشبکه بهداشت و درمان فامنین،آقای رجبی مدیر آموزش و پرورش فامنین ، دکتر عباسی و هئیت همراه از معاونت بهداشتی و برخی از مسئولان شهرستان حضور داشتند.

 آقای عباس رجبی مدیر آموزش و پرورش شهرستان فامنین ضمن تشکر از مدیر و پرسنل شبکه بهداشت و درمان در امر بهداشت و درمان ، در خصوص اهمیت برنامه ی سفیران سلامت دانش آموزی در جهت نهادینه کردن باورهای سلامتی در بین دانش آموزان و جامعه برای حاضرین صحبت کرد .

سپس دکتر دیناری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فامنین با حضور در جایگاه به تبیین نقش سفیران سلامت دانش آموزی پرداختند . ایشان در این مراسم به بیان اهمیت تربیت سفیران سلامت به عنوان پیام رسانان مردمی اشاره کرده و افزودند : امروزه آموزش خود مراقبتی در ارتقاء سلامت به عنوان یک اصل در نظر گرفته می شود و توانمند سازی مردم به عنوان رسالتی اصلی در ارتقاء اهداف سلامت با برنامه ریزی های جامع دست یافتنی است بنابراین تربیت سفیران سلامت گامی مهم در ارتقاء فرهنگ خودمراقبتی مطرح می شود و دانش آموزان سفیر سلامت باید پیامرسان آموزشها و پیامها به خانواده و دوستان خود باشند .

 

در این مراسم همچنین سوگند نامه و مقاله ای در خصوص برنامه سفیران سلامت دانش آموزی توسط یکی از دانش آموزان قرائت گردید 
در پایان نیز به دانش آموزان برتر در آزمون سفیران سلامت ، همچنین به مدارس و مجریان برتر این طرح در مدارس لوح تقدیر و جایزه اهداء گردید.

 

 

 

 


١٩:٠٨ - دوشنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٥٣٦٠٧    /    تعداد نمایش : ١٠٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
                              ارتباط با ریاست       واحد فن آوری اطلاعات      مراکز بهداشتی شهرستان       شماره تلفن ها      نقشه سایت       تماس با ما