شنبه ٠٢ تير ١٣٩٧

                                     صفحه اصلي       معرفي شهرستان      معرفي شبكه       گالري تصاوير      تماس با ما       روابط عمومي       نظرات و پيشنهادات

منو اصلی
سايت هاي مرتبط

   چاپ        ارسال به دوست

در شبکه بهداشت و درمان شهرستان فامنین برگزار شد

جلسه هماهنگی خدمات نوین سلامت و پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال

این جلسه با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فامنین ، سرپرست مرکز بهداشت شهرستانو برخی از مسئولین شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امام حسن(ع) فامنین در دفتر مدیر شبکه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فامنین دکتر دیناری مدیر شبکه ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور اعضا به حائز اهمیت بودن طرح خدمات سلامت اشاره کرد و اظهار داشت: مرکز جامع سلامت ماماهان به عنوان پایلوت طرح خدمات سلامت در شهرستان فامنین انتخاب شده است که افراد 30 تا 50 سال (میانسالان) مورد معاینه قرار میکیرند و باتوجه به شرایط جسمانی و روحی_روانی به کلینیک تخصصی بیمارستان امام حسن(ع) ارجاع داده تا آزمایشات مربوط  نیز از این افراد گرفته شود .

وی همچنین خواستار هماهنگی بیشتر واحدهای مربوطه با این طرح شد تا مشکلی در اجرا طرح به وجود نیاید.

خانم زارعی مسئول واحد بهداشت خانواده نیز توضیحاتی در مورد این طرح برای حاضرین ارائه داد

همچنین در ادامه هر یک اعضا حاضر در جلسه به بیان نقطه نطرات و تشریح ایده های خود در زمینه هرچه بهتر شدن ارائه خدمات در طول تعطیلات نوروزی و مقابله با حوادث ناشی از چهار شنبه سوری پرداختند  .

 


١١:١٢ - يکشنبه ١٥ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٤٧٠٨٢    /    تعداد نمایش : ٦٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
                              ارتباط با ریاست       واحد فن آوری اطلاعات      مراکز بهداشتی شهرستان       شماره تلفن ها      نقشه سایت       تماس با ما